II Przyczyna łakomstwa

Witaj,obżarstwo

Myślę , ze  nie wszyscy wiedzą , ze łakomstwo , może być skutkiem wydalania, oczyszczania się  organizmu po rozpoczęciu uzdrawiającej diety.W miarę upływu lat  w przestrzeniach  międzykomórkowych  gromadzą się  toksyny.Sa one nie wydalonymi  produktami ubocznymi  przemiany materii, a nawet ładunkami elektrycznymi  pozostawionymi przez pokarm. Kiedy rozpoczynasz uzdrawiającą dietę , układ odpornościowy  wymiata te toksyny do krwioobiegu, by zostały ewentualnie  przetworzone i wydalone przez nerki, płuca, skórę .lub wątrobę.

Zanim opuszczą ustrój wędrują  swobodnie w układzie krążenia. W mózgu przechodza przez podwzgórze, które działa podobnie jak głowica magnetofonu.

Przechwytują informacje z krwioobiegu,  jak gdyby to był list zapisany na przesuwającej się taśmie.

Informacje  odebrane przez podwzgórze  z osadów w  krwioobiegu  uaktywniają pamięć  o hamburgerach  i domowej szarlotce i o to nagle ni  stąd ni  zowąd  pojawia się chętka  na dobrze znane przysmaki.

W jaki sposób rozpoznać  łakomstwo  mające swe zródlo  w procesie wydalania. Często mamy apetyt  na coś znajomego, coś co jadaliśmy  dawniej.

Wyobrażenie znika  na ogół po kilku godzinach. Jeśli nie zniknie  i nadal nie masz pewności , czy chcesz zjeśc  twój ulubiony stek, czy też jest to sila wspomnienia , zastosuj metodę klina , to znaczy  potraktuj  tę zachciankę  jako rzeczywistą potrzebę organizmu i zaspokój  ją.

Zjedz to, na co masz ochotę – w niewielkiej ilości. W homeopatii”podobne leczy się podobnym” ale w odwrotnej proporcji: niewielka ilość  produktu, który dawniej spożywaleś  w dużych ilościach  zaspokoi twój apetyt.Naprawdę wystarczy kęs, byś poczuł się lepiej.
odchudzanie naturalne

Niekonwencjonalny system zrzucania zbędnych kilogramów

Polecam ciekawy sposób odchudzania oparty na starej rosyjskiej diecie profesora Niekrasowa.

Pozdrawiam, Maria

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s